Další služby / přidružené aktivity

A-Doprava

Přidružená firma zabývající se přepravou zboží, materiálů, potravin, osob a stěhováním. A-Doprava s.r.o. se svou působností řadí mezi středně velké firmy na východu republiky. V oblasti rozvozů mezi největší v České Republice. Již více jak 20 let poskytuje své služby jak tuzemským, tak zahraničním zákazníkům.

Hospoda U Báby

Hospoda u Báby je tradiční česká hospoda, zrekonstruovaná do nového, moderního kabátu. Hospoda je vybavena venkovním posezením na zahrádce, dětským koutkem uvnitř hospody a širokoúhlým televizorem vhodným pro sledování sportovních utkání, dále také několika USB nabíječkami a přirozeně Wi-Fi připojením. Přijďte si nám posedět a udělat si příjemný večer třeba u pivka, vínka, nebo excelentního rumu.

Prodej piva

Od svého vzniku se firma specializuje především na prodej piva, jak sudového, tak lahvového. Za úplatu zapůjčuje prostředky k jeho distribuci, tak aby každý řadový příznivec pěnivého moku si mohl vychutnat kvalitu skrytou v nerezovém sudu, či pivní láhvi.

Perníkový mlýn

Stylové ubytování ve starém mlýně, pod hradem Rabí v Jižních čechách. Také možnost ubytování v dřevěných chatkách, či stanech. Lokalita je vhodná pro vodácké sporty, outdoor, rybaření, muškaření a letecké sporty. K areálu patří Vodní elektrárna a 650m travnatého letiště.